Tilbake til alle rapporter

Hullete bygate

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ingunn Liseter 00:08, man. 20 oktober 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sel 2 minutter senere

Gatene i området rundt Otta skole der bussen går er hullete med mye ødelagt asfalt. Stakkars busser, bilister og syklister som daglig ferdes her.Otta by bør framstå på en bedre måte på gateplanet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hulle ved svingen ved gatekjøkkenet

    Sendt inn av Ingunn Liseter 00:10, man. 20 oktober 2014

  • Skolegata er høvlet og hullene er utbedret i forrige uke.

    Sendt inn av bjorn.aabakken@sel.kommune.no 09:49, ons. 5 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter