Tilbake til alle rapporter

Manglende veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Maahr Ludvig Eikeland 20:51, man. 20 oktober 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 3 minutter senere

Veilys har vært mørt siden før helga. Det er en hel serie, fra Kjellandsbrua og vestover til Krogan, Samt hele Krogan.

Forrige gang vi meldte en slik feil fikk vi beskjed om at Otera ville ta det på sin rutinesjekk i løpet av noen uker, men siden dette ikke bare er en lampe, men et helt boligfelt,- håper jeg dere kan prioritere feilretting her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Maahr Ludvig Eikeland 23:06, man. 17 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter