Tilbake til alle rapporter

Ulovlig kryssing av gang og sykkelsti

Publisert av Tor Marschhäuser 07:26, ons. 23 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 3 minutter senere

Det mangler bom mellom P-plass ved Autronica hallen, og Lade Alle. Dette medfører at veldig mange rysser gang/sykkelsti ulovlig, og farlige situasjoner oppstår daglig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Tor Marschhäuser 09:16, tir. 26 april 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter