Tilbake til alle rapporter

Defekt selvlukkende bom

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Lars Dalen 17:17, man. 7 mars 2011

Sendt til Nesodden 2 minutter senere

Selvlukkende bom står stort sett åpen, eller går raskt igjen og påfører passerende biler skader. Har ikke fungert bra siste 7 år, nå er det definitivt på tide å bytte denne ut. LEI AV LIVSFARLIG GJENNOMKJØRING!!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:32, man. 4 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:18, man. 2 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter