Tilbake til alle rapporter

Skadet kabel

Publisert av Øyvind Sørensen 22:04, tor. 23 oktober 2014

Sendt til Akershus og Asker 1 minutt senere

Ved bilveien nedenfor Broveien 44 retning Sandvika er det stolper med mange luftstrukne kabler. En av disse kablene er skadet. Det ser ut som om bærevaieren er røket og at kablene nå henger i koblingspunktene. Ivrige forbipasserende kan muligens røre ved kabelen om de anstrenger seg mye. Etter mitt skjønn er dette en signalkabel. Gud velsigne dere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Oppfølgingen fra kommunen er meget god.

    Sendt inn av Øyvind Sørensen 13:02, lør. 22 november 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter