Tilbake til alle rapporter

Defekte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:44, lør. 25 oktober 2014

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Stolpe : 015.702, 015.704 Mangler lysarmatur Stolpe: 015.705 Defekt lyspære

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:48, lør. 22 november 2014

  • Gatelyset er fortsatt ikke utbedret - etter 2 måneder !!!

    Publisert anonymt 09:07, fre. 12 desember 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:27, søn. 21 desember 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:35, søn. 18 januar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:11, man. 16 februar 2015

  • Det er helt utrolig at det ikke er mulig å bytte lyskilder.
    Saken ble meldt inn av en nabo også i 2013 - ingen ting skjer

    Publisert anonymt 10:11, man. 16 februar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:35, man. 16 mars 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 11:02, man. 13 april 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter