Tilbake til alle rapporter

Veg og gatelys.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Tove Svendsen 08:26, tor. 30 oktober 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sel 4 minutter senere

Vaskebrett og manglande gatelys i Ottekreberget. I tillegg bærer vegskulder preg av kraftig regn tidlegare i sommar/haust.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:47, fre. 28 november 2014

  • Gatelys lyser. Veg med vaskebrett er ikkje utbedra.

    Sendt inn av Tove Svendsen 10:47, fre. 28 november 2014

  • Dette problemet er løst

    Sendt inn av Bjørn Aabakken 14:27, man. 12 januar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter