Tilbake til alle rapporter

Veglys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys av Merete Eliassen 10:52, tir. 4 november 2014

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Hele sløyfen med gatelys fra Vågsberget og langsmed sjøen er ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vår elektriker skal ta dette så snart som mulig, han har ferie de tre første dagene denne uka, men han tar så snart han er tilbake. Det har vært store problem med mange lysanlegg i det siste, dette grunnet været.

    Sendt inn av Odd-Henning Svoren 11:35, tir. 4 november 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Merete Eliassen 15:26, ons. 3 desember 2014, markert som fikset

  • Vi skal komme og ordne det snarest

    Sendt inn av Odd-Henning Svoren 07:31, tor. 4 desember 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter