Tilbake til alle rapporter

Dårleg vegvedlikehold/ vegdekke.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Toralf Haugan 21:55, tir. 22 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Kviteseid 4 minutter senere

Skjønnar ikkje heilt, men kommunen ynskjer fleire innbyggerar, og så har dei ikkje pengar til vegvedlikehold/vegdekke. Ingen innflytterar som vil køyre på desse vegane kvar dag. Reparerer for tusenvis kvart år, p.g.a. dei dårlege vegane.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter