Tilbake til alle rapporter

Farlig skolevei

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:18, ons. 5 november 2014

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 1 minutt senere

I dette området med mange barn som går til skolen og voksne som går til og fra jobb er det på denne tiden helt mørkt på morgenen og på ettermiddagen og kveld. Her er ikke ett eneste gatelys. Det er mange ungdommer som går her for å komme til VGS byggfag, mange som går her til og fra Rema1000 og felleskjøpet for å handle. Mange går til kirkegården og til stien som leder ut i marken. Det er uholdbart og utrolig farlig at her ikke er noen gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:17, ons. 3 desember 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:47, ons. 31 desember 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:05, fre. 30 januar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter