Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:39, søn. 9 november 2014

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gatelyset utenfor Kråkåsveien 9, 1592 Våler er defekt. Ble mørkt lørdag ettermiddag, og det er fremdeles mørkt. De andre gatelysene i området fungerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:30, søn. 7 desember 2014

  • Tar uforholdsmessig lang tid...

    Publisert anonymt 20:30, søn. 7 desember 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 23:13, søn. 4 januar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter