Tilbake til alle rapporter

Dårlig belysning/manglende lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Lene Fredriksen 12:14, tir. 11 november 2014

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

På strekningen mellom Storelva og Eide Handel er belysningen veldig dårlig eller manglende. Hver morgen/ettermiddag går det mye skoleunger som benytter seg av offentlig kommunikasjon som er vanskelig å oppdage. Kan dere fikse?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter