Tilbake til alle rapporter

Vaterlandsveien.-manglende gatebelysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Marit Haug 00:13, ons. 12 november 2014

Sendt til Røyken og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Mørkt, ingen lys her etter mørket frambrudd. Kjørte der i 17-17.30-tiden i dag og da var det ikke belysning på. Håper dette kan gjøres noe med. :-)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fantastisk hvordan denne siden fikk ballen til og rulle, og problemet løst. Imponert!

    Sendt inn av Marit Haug 12:03, lør. 13 desember 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter