Tilbake til alle rapporter

Glasskår og rester etter ulykke i veibanen

Rapportert anonymt 10:24, tor. 13 november 2014

Sendt til Stjørdal og Nord-Trøndelag 1 minutt senere

Det ligger glasskår og rester etter et trafikkuhell i rundkjeøringen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fylkesveg

    Sendt inn av Thomas Fossen 16:41, tor. 13 november 2014

  • Ser ut til å være ryddet nå :-)

    Publisert anonymt 17:48, tor. 13 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter