Tilbake til alle rapporter

Røtter opp av asfalten

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Truls T. Tømmervold 17:29, man. 7 mars 2011

Sendt til Horten 1 minutt senere

Utenfor front inngang til Skippergata 20 A sprekker fortauet antagelig pga røtter fra et tre i nærheten

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gata skal sjekkes til våren, men det er mulig det ikke kan fikses pga misteltein fredning

    Sendt inn av Truls T. Tømmervold 19:33, man. 4 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:33, man. 4 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter