Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:45, søn. 16 november 2014

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Mangler gatelys i stolpe 1229 ved Førresdalen 20.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Manglende gatelys skal rapporteres inn på Haugaland kraft sine nettsider med stolpenummer.

    Publisert anonymt 10:36, fre. 29 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter