Tilbake til alle rapporter

Overvann fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 14:38, man. 17 november 2014

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Lekasje som foresaker vann på fortau, som fryser om vinteren, og er en fare for gående og folk med motoriserte rullestoler, som det er mange av i dette strøket. Broblemet har eksistert i flere år, og skal ifølge naboer være rapportert til kommuneadministrasjonen for lang tid siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:14, tir. 16 desember 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter