Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av johnny olsen 23:19, søn. 23 november 2014

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland mindre enn et minutt senere

Her er en del gatelys som er slukket.har vært lys i disse gatelysene tidligere i høst.er veldig mørkt her,å d ferdes mye myke trafikanter her,skolebarn å turgåere.håper d kan ordnes snart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:50, man. 22 desember 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:21, tir. 20 januar 2015

  • lite lys i gatelyktene.

    Sendt inn av johnny olsen 15:21, tir. 20 januar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:58, tir. 17 februar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:12, ons. 18 mars 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:35, ons. 15 april 2015

  • Fortsatt ikke lys. ikke oppsatt lys langs gang/sykkelvei som var ferdigstilt i mai!

    Publisert anonymt 12:39, ons. 19 august 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter