Tilbake til alle rapporter

Mangler lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:01, man. 24 november 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 3 dager, 14 timer, 40 minutter senere

Når man regner i retning ut av sentrum, så er nestsiste gatelys før fotgjengerfeltet ved starten av Skippergata i stykker. Stort sett er det mørkt, så er det lys i den en dag eller to, og så er det mørkt igjen i lange tider. Dette er et stadig tilbakevendende problem. Synes som om det er problemer med selve armaturen eller med strømledning. Bør skiftes. Viktig med godt lys her pga. fotgjengerfelt, bussholdeplass og sykler som krysser for å komme over i sykkelfeltet som starter her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter