Tilbake til alle rapporter

Dårlig skiltet

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Thomas Sande 10:02, tor. 24 mars 2011

Sendt til Rygge 2 minutter senere

Selv om det er både barnehage i starten av gaten, og barne/ungdomsskole like ved så kjører biler 50-70 km i timen i denne gaten. Det er merket 30 KM/T men det er så vanskelig å se at jeg kan til dels forstå det. Har meldt ifra til kommunen gjentatte ganger, men ingen reaksjon.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Etter gravearbeid i fjor, så må entreprenøren ha "glemt" å legge fartshumper. Det finnes kun 2 stk. og de er i enden av denne gata. Gata er ca. 300 m.

    Sendt inn av Thomas Sande 17:03, tir. 14 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:03, tir. 14 juni 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter