Tilbake til alle rapporter

Nedkjørt skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Gorm E. Johnsen 14:05, ons. 23 mars 2011

Sendt til Sola 4 minutter senere

Vikeplikt-rundkjøring-skiltet liger nedbøyd over gang og sykkelsti.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ny skiltstolpe satt opp.

    Publisert anonymt 11:21, ons. 6 april 2011, markert som fikset

  • Nytt skilt satt opp, jfr sist oppdatering jeg skrev. Bug?

    Sendt inn av Gorm E. Johnsen 23:52, ons. 20 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter