Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Anders Granum 22:56, fre. 28 november 2014

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys ved nr 25 fungerer ikke. det er av den nye LED typen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:34, fre. 26 desember 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:59, lør. 24 januar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:02, lør. 28 februar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:55, søn. 29 mars 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter