Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Harald Høgestøl 21:35, søn. 30 november 2014

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Virker ikkje

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:38, søn. 28 desember 2014

  • Ser ut som det virkar av og til, men ikkje ofte.

    Sendt inn av Harald Høgestøl 22:38, søn. 28 desember 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:57, man. 26 januar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter