Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Kjell Arne Wilhelmsen 05:56, tir. 9 desember 2014

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Manglende gatelys på stolpe merket "15".

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:09, ons. 7 januar 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kjell Arne Wilhelmsen 17:04, tor. 5 februar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter