Tilbake til alle rapporter

Enda flere mørklagte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:12, ons. 10 desember 2014

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Tilsammen 4 gatelys er nå mørklagte i P. G. Mangsetsveg. Det første er ved innkjøringa til den første rekka med rekkehus/carporter (retning fra Skogtun). De to neste er etter hverandre i svingen ved nr 38/40, og det siste ved garasjen til nr 52. Noen av lysene slår seg på samtidig med de andre, men slukker etter å ha lyst en kort stund. Vi har hatt samme problem med andre lys, her ble selve tenneren (og sensoren?) byttet ut, da det ikke hjalp å kunne bytte pære.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:36, ons. 7 januar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter