Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke RV2

Rapportert i kategorien Gatelys av Vidar Tuer 13:23, ons. 10 desember 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 2 minutter senere

Deler av gatelysene virker ikke. Har vært slik i flere dager.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Eidsiva ringte samme dag, og dagen etter vart alt ok. Bra respons

    Sendt inn av Vidar Tuer 18:46, ons. 7 januar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter