Tilbake til alle rapporter

Blinkende gatelys i stort område

Rapportert i kategorien Gatelys av Carl Erik Qvist 09:29, tor. 11 desember 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 1 minutt senere

Gatelyset i indre del av Høgskoleveien + Skillsmyrkollen står og blinker 5 sekunder på og 3 sekunder av. Det startet i går ettermiddag, og er sikkert ikke bra for lysene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Carl Erik Qvist 11:18, tor. 8 januar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter