Tilbake til alle rapporter

Gatelampe uten lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:22, man. 15 desember 2014

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 3 minutter senere

Hei

Bilde av gatelampe uten lys ligger vedlagt. Ligger rett utenfor Yrkesveien 1. Jeg observerte at pære ble skiftet tidligere i høst, men nå er altså lyset borte igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:45, man. 12 januar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:02, man. 9 februar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter