Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Carina Larsen 07:33, fre. 12 desember 2014

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelysene langs gangveien slukker alt for tidlig. 0710 i desember (klarvær og halvmåne). Ikke spesielt smart å slukke lysene før sola står opp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Posisjon var satt feil, skulle være gangvei forbi Risløkka barnehage.

    Sendt inn av Carina Larsen 09:23, fre. 12 desember 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter