Tilbake til alle rapporter

Gatelys slukkes mens det er mørkt

Rapportert i kategorien Gatelys av Carina Larsen 09:20, fre. 12 desember 2014

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelys langs gangvei til Kjeller skole slukkes mens det fortsatt er mørkt. kl 0710 12.des (klarvær og halvmåne). Gatelysene i Kunnskapsveien forbi Kjeller skole slukket 0715.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Carina Larsen 09:52, fre. 9 januar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter