Tilbake til alle rapporter

Forlatte kantsteiner

Publisert av Gunnar Gustad 16:22, man. 15 desember 2014

Sendt til Verdal og Nord-Trøndelag 2 minutter senere

Kantsteiner (betongklosser for å hindre biltrafikk?) ligger henslengt i et hjørne ved gjerdet til Askeladden barnehage. Kommunal tomt. Dette har ligget her minst ti år - ser ikke pent ut og tar opp plass. Kanskje kommunen har bruk for steinene et anna sted?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Gunnar Gustad 12:22, ons. 14 januar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter