Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe på tur å ramle over

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:06, ons. 31 desember 2014

Sendt til Lenvik og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Lyktestolpe lener kraftig mot veien, ser ut som at det er kablene som berger dn fra å ramle over, stort spenn i kablene øverst i stolpen. Lyset i stolpen virker heller ikke. Er i bakken Rødlia i Rossfjordstr.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:46, tor. 29 januar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:09, fre. 27 februar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:04, lør. 28 mars 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:10, søn. 26 april 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:29, søn. 24 mai 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter