Tilbake til alle rapporter

Gateskilt feilplassert kryss Undheimsvegen/Risavegen

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 01:01, fre. 2 januar 2015

Sendt til Time og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Når man kommer fra Undheim, står skiltet som viser mot Nærbø alt for langt fra selve krysset (jeg vil anslå 25-30 meter), i tillegg står det rett etter en slak sving. Når det er mørkt og regnfullt eller snøfokk, er det veldig vanskelig å se hvor Risavegen begynner, skiltet forvirrer mer enn det leder, og jeg kan godt se for meg at det er fort gjort å havne helt på jordet hvis man ikke er kjent i området. Hadde det ikke vært en idé å plassere skiltet 90grader oppå de eksisterende skiltene i selve krysset?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:52, fre. 30 januar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:13, fre. 27 februar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter