Tilbake til alle rapporter

Manglende og feil veiskilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Sverre Buer 14:47, lør. 3 januar 2015

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

I krysset Fjellstrandveien og Skaugumvei mangler det skilt som viser veien Skaugumvei. Besøkende til Skaugumvei har derfor problemer med å finne veien. I tillegg er skiltet i krysset Brattbakken-Skaugumvei angitt som Skaugumveien. Det korrekte skal være Skaugumvei. Med vennlig hilsen Sverre Buer, Skaugumvei 11.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Sverre Buer 22:09, lør. 31 januar 2015, markert som fikset

  • Ruseløkkveien 59, 0251 Oslo The sign is about to fall on the cars.

    Sendt inn av Tugurlan George 12:42, onsdag 12 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter