Tilbake til alle rapporter

Mangler skilt om fotgjengerfelt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Tor Christian Tovslid 22:14, lør. 3 januar 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 1 minutt senere

Samtlige veier ut av denne rundkjøringen har fotgjengerfelt, men det står ingen skilt om dette. Dette er ekkelt for både kjørende og fotgjengere da det er dårlig sikt og uoversiktlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter