Tilbake til alle rapporter

Langenesveien 724, 4640 Søgne

Rapportert i kategorien Gatelys av Gunn D. Hansen 15:23, tor. 8 januar 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 1 minutt senere

Gatelyset virker bare av og til. Kan virke som sensoren som styrer lyset er defekt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:46, man. 9 februar 2015

  • Er blitt kontaktet med løfte om at feilen vil bli utbedret.

    Sendt inn av Gunn D. Hansen 14:46, man. 9 februar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter