Tilbake til alle rapporter

Manglende strøing

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:21, lør. 10 januar 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 3 minutter senere

Kommunevei 07 er strødd frem til slutten av asfaltkanten, videre er det speilblankt og til dels sporete. Synes det er merkelig at kun halve veien er strødd..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter