Tilbake til alle rapporter

Streetlight noise can be heard inside the house

Rapportert i kategorien Gatelys av Hendrik Zwijgers 14:44, fre. 16 januar 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen mindre enn et minutt senere

The streetlights make a humming sound. the streetlight from where the power cable is going to our house (nr 48) is skewed, therefor the power cable is to tight and transferes the sound unto the house. (the humming is loud enough to keep you awake)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:59, fre. 13 februar 2015

  • problemet er ikke blitt løst, men dette kan være vanskelig for å fikse dette i vinter.

    Sendt inn av Hendrik Zwijgers 14:59, fre. 13 februar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter