Tilbake til alle rapporter

Stort tre henger over skolevei/ gangvei

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Torstein Ramsdal 13:23, man. 19 januar 2015

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Et stort tre veltet i sist storm og henger over sykkelsti som også er skolevei for mange barn. Det er blitt kuttet slik at det ikke var uti vei nummer 515, men henger fortsatt over sykkelsti, her går nå barn under treet på vei til og fra Skole. Dette kan være farlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er ok

    Publisert anonymt 13:26, ons. 25 mars 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter