Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:27, tir. 20 januar 2015

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 2 minutter senere

Alle gatelys i Møllenbakkveien har når vært uten lys i 3 uker!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:03, søn. 22 februar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:57, fre. 27 mars 2015

  • Er fortsatt ikke reparert etter 10 uker. I nabogata har det vært mørkt i 2 år. Bra vi går mot lysere tider!

    Publisert anonymt 20:57, fre. 27 mars 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:58, fre. 24 april 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter