Tilbake til alle rapporter

Stolpe som er skjev

Rapportert i kategorien Gatelys av Gudny L. Lunde 11:50, ons. 28 januar 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 4 minutter senere

Stolpen står mellom veibanen og gang- og sykkelfeltet på sydsiden av Lundeveien (Skjærebakken) rett vest for gangfeltet. Den heller mot øst og har kun ledninger som går østover. Wiren som holder stolpen mot vest ser ikke sikker ut. Elever fra Lunde skole og Tinntjønn skole (og andre) vil være i stor fare dersom stolpen skulle kante. Ser med gru frem til tungt snøfall ! Stolpen har vært skakk i lang tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:47, lør. 28 februar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:47, man. 13 april 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter