Tilbake til alle rapporter

Skadet buss-leskur

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Frode Bentzen 11:16, ons. 18 februar 2015

Sendt til Rygge 4 minutter senere

Leskuret på bussholdeplassen øverst i Øreåsveien er skadet og forsjøvet. Tydelig at noen har kjørt inn i skuret med stor kraft.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:43, tor. 26 mars 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:22, lør. 25 april 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:23, man. 8 juni 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:52, tir. 7 juli 2015

  • Buss-leskuret er fikset.

    Sendt inn av Frode Bentzen 22:53, tir. 10 november 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter