Tilbake til alle rapporter

Mangel på overgangsfelt på Storveien i Skiptvet

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:23, ons. 18 februar 2015

Sendt til Skiptvet og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Med tid og stunder har det blitt laget et flott gangfelt i Lundsveien i Skiptvet. Men problemet her er at det ikke er noe overgangsfelt over Storveien, noe jeg synes er veldig rart. Det er utrygt for små barn som skal på skolen, og komme seg over veien uten å bli meid ned. Bilistene kjører ganske fort selv om det er fartsdumper, så man er nødt til å løpe over veien. Dette er ingen trygg fremtid for et barn eller noe andre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter