Tilbake til alle rapporter

Veiskilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 14:04, ons. 18 februar 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal mindre enn et minutt senere

Fotgjengerskilt nordsiden av fv 43 har manglet i over 1 år - minst! Når man kommer kjørende mot Farsund er skiltet som står på sørsiden delvis skjult av andre skilt, og hvis det kommer større biler er det helt skjult! I tillegg er det svak kurve på veien. Bør fikses snarlig !!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 15:30, ons. 18 mars 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter