Tilbake til alle rapporter

Gamle Kranveien, Risør

Rapportert i kategorien Gatelys av Else Vigdis M Moe 19:36, ons. 18 februar 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Risør 4 minutter senere

Gatelys som virker av og til

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:48, fre. 20 mars 2015

  • Ga beskjed om en lyktestolpe som var helt av i bunnen pga råte. Stolpen hang bare i stolpene og bardunen på sidene. Etter 3 år falt/kantet stolpen ned.

    Sendt inn av Else Vigdis M Moe 18:48, fre. 20 mars 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:52, lør. 18 april 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter