Tilbake til alle rapporter

Dype hull i asfaltdekket

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:11, tor. 24 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Meldal 4 minutter senere

Gjelder Fv. 490 "Kvamsveien" i Meldal kommune. Spesielt ved Ringen og Vold. Store flak av asfaltdekket er borte. Fare for ødeleggelse av forstillinger osv. på biler mm.
Ansvarlig for vedlikeholdet er Mesta på vegne av fylkeskommunen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter