Tilbake til alle rapporter

Gatelys står for skjevt

Rapportert i kategorien Gatelys av Hendrik Zwijgers 11:38, ons. 25 februar 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 2 minutter senere

Polet av gatelys står for skjeft. Derved er kablen for trang og øverfører den summende lyd av transformatoren til huset. Jeg står op hver dag med whistling ører. Fikse dette snart!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:29, ons. 25 mars 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter