Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:02, ons. 25 februar 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 2 minutter senere

Gatelyset har ikke funket på 3 dager

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hvorfor er ikke gatelysene på i Husbyfaret, forbi Husbyhagen og Anne M. Bangsgate? 23. aug kl2335

    Sendt inn av Jorun Lundemo 09:03, søn. 23 august 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter