Tilbake til alle rapporter

Ingen veilys eller busstopp

Rapportert anonymt 14:28, tor. 26 februar 2015

Sendt til Tromsø og Troms 2 minutter senere

Mange skolebarn som venter på skolebussen, ikke er det noen veilys langs veien heller ikke busstopp som barna kan vente på. Når brøyteskavlene er høye og veien er smal synes vi som forelder og trafikanter at det oppstår skumle situasjoner. Barna må stå utpå veien og vente på skolebussen der det er 60 sone. Det er ikke bra i det hele tatt!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:51, tor. 26 mars 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter