Tilbake til alle rapporter

Skade etter snøbrøyting, snuplassen Mauråsveien 15

Publisert av June benestad 13:15, lør. 28 februar 2015

Sendt til Arendal og Aust-Agder mindre enn et minutt senere

Dette er skade etter snøbrøyting på snuplassen i mauråsveien 11,13, og 15.vi har et stup ned mot lysløypa som har vært sikret med nettinggjerde. Dette gjerde er nå helt ødelagt.hadde vært flott å få fikset dette

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dere ba om en bekreftelse, her er den.

    Sendt inn av June benestad 17:04, tir. 10 mars 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:49, lør. 28 mars 2015

  • Problemet er ikke løst,det ser helt likt ut utenfor vårt hus

    Sendt inn av June benestad 15:49, lør. 28 mars 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:13, søn. 26 april 2015

  • Jeg lurer på om noen i det hele tatt har lest om mitt problem. Er det noen som bryr seg?

    Sendt inn av June benestad 00:13, søn. 26 april 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter